KONST / Litografier / Färglitografi 9636183
nr 963 6183
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, Sven Ljungberg (1913-2010), 202/260, signerad, 31x44
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:14:49
24/5 17:16:11
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg